Plugins - Advanced Custom Fields (ACF) - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (577 entries)

en: %1$s is not one of %2$s
nb_NO: %1$s er ikke en av %2$s

en: %1$s must have a user with the %2$s role. | %1$s must have a user with one of the following roles: %2$s
nb_NO[0]: %1$s må ha en bruker med rollen %2$s.
nb_NO[1]: %1$s må ha en bruker med en av følgende roller: %2$s

en: %1$s must have a valid post ID.
nb_NO: %1$s må ha en gyldig innlegg-ID.

en: %1$s must have a valid user ID.
nb_NO: %1$s må ha en gyldig bruker-ID.

en: %1$s must have term %2$s. | %1$s must have one of the following terms: %2$s
nb_NO[0]: %1$s må ha termen %2$s.
nb_NO[1]: %1$s må ha én av følgende termer: %2$s

en: %1$s requires at least %2$s selection | %1$s requires at least %2$s selections
nb_NO[0]: %1$s krever minst %2$s valgt
nb_NO[1]: %1$s krever minst %2$s valgte

en: %d fields require attention
nb_NO: %d felt krever oppmerksomhet

en: %s added
nb_NO: %s lagt til

en: %s already exists
nb_NO: %s finnes allerede

en: %s requires a valid attachment ID.
nb_NO: %s må ha en gyldig vedlegg-ID.

en: %s value is required
nb_NO: %s verdi er påkrevd

en: '%s' is not a valid email address
nb_NO: '‌‌%s' er ikke en gyldig e-postadresse.

en: (no label)
nb_NO: (ingen etikett)

en: (no title)
nb_NO: (ingen tittel)

en: (this field)
nb_NO: (dette feltet)

en: 1 field requires attention
nb_NO: 1 felt krever oppmerksomhet

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
nb_NO: <b>Velg</b> elementer for å <b>skjule</b> dem på redigeringsskjermen.

en: <strong>Error</strong>: %s
nb_NO: <strong>Feil</strong>: %s

en: ACF Blocks
nb_NO: ACF-blokker

en: Accordion
nb_NO: Trekkspill

en: Activate
nb_NO: Aktiver

en: Activate this item
nb_NO: Aktiver dette elementet

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Aktiv <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Aktive<span class="count">(%s)</span>

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Add 'other' choice to allow for custom values
nb_NO: Legg "andre"-valget for å tillate egendefinerte verdier

en: Add / Edit
nb_NO: Legg til / Endre

en: Add Field
nb_NO: Legg til felt

en: Add Field Group
nb_NO: Legg til feltgruppe

en: Add File
nb_NO: Legg til fil

en: Add Image
nb_NO: Legg til bilde

en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New Field
nb_NO: Legg til nytt felt

en: Add New Field Group
nb_NO: Legg til ny feltgruppe

en: Add Toggle All
nb_NO: Legg til veksle alle

en: Add Your First Field
nb_NO: Legg til ditt første felt

en: Add Your First Field Group
nb_NO: Legg til din første feltgruppe

en: Add fields
nb_NO: Legg til felter

en: Add new choice
nb_NO: Legg til nytt valg

en: Add rule group
nb_NO: Legg til regelgruppe

en: Add title
nb_NO: Legg til tittel

en: Advanced Custom Fields
nb_NO: Avanserte egendefinerte felt

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields PRO.
nb_NO: Advanced Custom Fields og Advanced Custom Fields PRO bør ikke være aktiverte samtidig. Vi har automatisk deaktivert Advanced Custom Fields PRO.

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields.
nb_NO: Advanced Custom Fields og Advanced Custom Fields PRO bør ikke være aktiverte samtidig. Vi har automatisk deaktivert Advanced Custom Fields.

en: All
nb_NO: Alle

en: All %s formats
nb_NO: Alle %s-formater

en: All images
nb_NO: Alle bilder

en: All post types
nb_NO: Alle innholdstyper

en: All taxonomies
nb_NO: Alle taksonomier

en: All user roles
nb_NO: Alle brukerroller

en: Allow 'custom' values to be added
nb_NO: Tillat 'egendefinerte' verdier til å bli lagt til

en: Allow Archives URLs
nb_NO: Tillat arkiv-URLer

en: Allow Custom Values
nb_NO: Tilllat tilpassede verdier

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
nb_NO: Tillat HTML-markering vises som synlig tekst i stedet for gjengivelse

en: Allow Null
nb_NO: Tillat null?

en: Allow Other Choice
nb_NO: Tillat andre valg

en: Allow new terms to be created whilst editing
nb_NO: Tillat at nye termer legges til ved redigering

en: Allow this accordion to open without closing others.
nb_NO: Tillat dette trekkspillet å åpne uten å lukke andre.

en: Allowed File Types
nb_NO: Tillatte filtyper

en: Appearance
nb_NO: Utseende

en: Appears after the input
nb_NO: Vises etter input

en: Appears before the input
nb_NO: Vises før input

en: Appears when creating a new post
nb_NO: Vises når nytt innlegg lages

en: Appears within the input
nb_NO: Vises innenfor input

en: Append
nb_NO: Tilføy

en: Archives
nb_NO: Arkiv

en: Are you sure?
nb_NO: Er du sikker?

en: Attachment
nb_NO: Vedlegg

en: Attachments
nb_NO: Vedlegg

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Automatically add &lt;br&gt;
nb_NO: Legg automatisk til &lt;br&gt;

en: Automatically add paragraphs
nb_NO: Legg til avsnitt automatisk

en: Awaiting save
nb_NO: Venter på lagring

en: Back to all tools
nb_NO: Tilbake til alle verktøy

en: Basic
nb_NO: Grunnleggende

en: Below fields
nb_NO: Under felter

en: Below labels
nb_NO: Under etiketter

en: Block
nb_NO: Blokk

en: Blocks
nb_NO: Blokker

en: Both (Array)
nb_NO: Begge (rekke)

en: Button Group
nb_NO: Knappegruppe

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Center
nb_NO: Midtstill

en: Center the initial map
nb_NO: Sentrer det opprinnelige kartet

en: Character Limit
nb_NO: Tegnbegrensing

en: Checkbox
nb_NO: Avkrysningsboks

en: Checked
nb_NO: Avkrysset

en: Child Page (has parent)
nb_NO: Underside (har forelder)

en: Choice
nb_NO: Valg

en: Choices
nb_NO: Valg

en: Class "%s" does not exist.
nb_NO: Klassen "%s" finnes ikke.

en: Clear
nb_NO: Fjern

en: Clear color
nb_NO: Fjern farge

en: Clear location
nb_NO: Fjern plassering

en: Click to initialize TinyMCE
nb_NO: Klikk for å initialisere TinyMCE

en: Clone Field
nb_NO: Klonefelt

en: Close Field
nb_NO: Stengt felt

en: Collapse Details
nb_NO: Trekk sammen detaljer

en: Color Picker
nb_NO: Fargevelger

en: Color value
nb_NO: Fargeverdi

en: Comma separated list. Leave blank for all types
nb_NO: Kommaseparert liste. La være tom for alle typer

en: Comment
nb_NO: Kommentar

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Conditional Logic
nb_NO: Betinget logikk

en: Connect selected terms to the post
nb_NO: Koble valgte termer til innlegget

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Content Editor
nb_NO: Redigeringverktøy for innhold

en: Controls how new lines are rendered
nb_NO: Kontrollerer hvordan nye linjer er gjengitt

en: Copied
nb_NO: Kopiert

en: Copy to clipboard
nb_NO: Kopier til utklippstavle

en: Create Terms
nb_NO: Lag termer

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
nb_NO: Lag et sett regler for å bestemme hvilke skjermer som skal bruke disse avanserte egendefinerte feltene

en: Created on %1$s at %2$s
nb_NO: Opprettet %1$s kl %2$s

en: Current User
nb_NO: Nåværende Bruker

en: Current User Role
nb_NO: Nåværende Brukerrolle

en: Custom Fields
nb_NO: Egendefinerte felt

en: Custom:
nb_NO: Egendefinert:

en: Customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
nb_NO: Tilpass WordPress med kraftfulle, profesjonelle og intuitive felt

en: Customize the map height
nb_NO: Egendefinerte karthøyde

en: Database Upgrade Required
nb_NO: Oppdatering av database er påkrevd

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
nb_NO: Databaseoppgradering fullført. <a href="%s">Tilbake til kontrollpanelet for nettverket</a>

en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
nb_NO: Oppgradering av database fullført. <a href="%s">Se hva som er nytt</a>

en: Date Picker
nb_NO: Datovelger

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
nb_NO: Ferdig

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
nb_NO: I dag

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
nb_NO: Neste

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
nb_NO: Forrige

[ctx: Date Picker JS weekHeader]
en: Wk
nb_NO: Uke

en: Date Time Picker
nb_NO: Datovelger

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
nb_NO: Utført

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
nb_NO: Nå

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
nb_NO: Time

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
nb_NO: Mikrosekund

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
nb_NO: Millisekund

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
nb_NO: Minutt

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
nb_NO: Sekund

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
nb_NO: Velg

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
nb_NO: Velg tid

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
nb_NO: Tid

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
nb_NO: Tidssone

en: Deactivate
nb_NO: Deaktiver

en: Deactivate this item
nb_NO: Deaktiver dette elementet

en: Default
nb_NO: Standard

en: Default Template
nb_NO: Standardmal

en: Default Value
nb_NO: Standardverdi

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
nb_NO: Definer et endepunkt å stanse for det forrige trekkspillet. Dette trekkspillet vil ikke være synlig.

en: Delay Initialization
nb_NO: Forsinke initialisering

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Delete Field Group
nb_NO: Slett feltgruppe

en: Delete field
nb_NO: Slett felt

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Discussion
nb_NO: Diskusjon

en: Display Format
nb_NO: Vist format

en: Display this accordion as open on page load.
nb_NO: Vis dette trekkspillet som åpent ved sidelastingen.

en: Displays text alongside the checkbox
nb_NO: Viser tekst ved siden av avkrysingsboksen

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Drag to reorder
nb_NO: Dra for å endre rekkefølge

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Duplicate field
nb_NO: Dupliser felt

en: Duplicate this item
nb_NO: Dupliser dette elementet

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit Field
nb_NO: Rediger felt

en: Edit Field Group
nb_NO: Rediger feltgruppe

en: Edit File
nb_NO: Rediger fil

en: Edit Image
nb_NO: Rediger bilde

en: Edit field
nb_NO: Rediger felt

en: Edit field group
nb_NO: Rediger feltgruppe

en: Elements
nb_NO: Elementer

en: Email
nb_NO: E-post

en: Embed Size
nb_NO: Innbyggingsstørrelse

en: Enable Transparency
nb_NO: Aktiver gjennomsiktighet

en: Endpoint
nb_NO: Endepunkt

en: Enter URL
nb_NO: Angi URL

en: Enter each choice on a new line.
nb_NO: Tast inn hvert valg på en ny linje.

en: Enter each default value on a new line
nb_NO: Angi hver standardverdi på en ny linje

en: Error loading field.
nb_NO: Feil ved lasting av felt.

en: Error uploading file. Please try again
nb_NO: Filopplastingsfeil. Vennligst forsøk på nytt

en: Escape HTML
nb_NO: Unnslipp HTML

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

en: Expand Details
nb_NO: Utvid detaljer

en: Export As JSON
nb_NO: Eksporter som JSON

en: Export Field Groups
nb_NO: Eksporter feltgrupper

en: Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde

en: Field
nb_NO: Felt

en: Field Group
nb_NO: Feltgruppe

en: Field Group Title
nb_NO: Tittel for feltgruppe

en: Field Groups
nb_NO: Feltgrupper

en: Field Keys
nb_NO: Feltnøkler

en: Field Label
nb_NO: Feltetikett

en: Field Name
nb_NO: Feltnavn

en: Field Type
nb_NO: Felttype

en: Field group activated. | %s field groups activated.
nb_NO[0]: Feltgruppe aktivert
nb_NO[1]: %s feltgrupper aktivert.

en: Field group deactivated. | %s field groups deactivated.
nb_NO[0]: Feltgruppe deaktivert.
nb_NO[1]: %s feltgrupper deaktivert.

en: Field group deleted.
nb_NO: Feltgruppe slettet.

en: Field group draft updated.
nb_NO: Kladd for feltgruppe oppdatert.

en: Field group duplicated. | %s field groups duplicated.
nb_NO[0]: Feltgruppe duplisert
nb_NO[1]: %s feltgrupper duplisert.

en: Field group published.
nb_NO: Feltgruppe publisert.

en: Field group saved.
nb_NO: Feltgruppe lagret

en: Field group scheduled for.
nb_NO: Feltgruppe planlagt til.

en: Field group submitted.
nb_NO: Feltgruppe innsendt.

en: Field group synchronized. | %s field groups synchronized.
nb_NO[0]: Feltgruppe synkronisert.
nb_NO[1]: %s feltgrupper synkronisert.

en: Field group title is required
nb_NO: Feltgruppetittel er obligatorisk

en: Field group updated.
nb_NO: Feltgruppe oppdatert.

en: Field groups with a lower order will appear first
nb_NO: Feltgrupper med en lavere rekkefølge vil vises først

en: Field type does not exist
nb_NO: Felttype eksisterer ikke

en: Fields
nb_NO: Felter

en: File
nb_NO: Fil

en: File Array
nb_NO: Filrekke

en: File ID
nb_NO: Fil-ID

en: File URL
nb_NO: URL til fil

en: File name
nb_NO: Filnavn

en: File size
nb_NO: Filstørrelse

en: File size must be at least %s.
nb_NO: Filstørrelse må minst være %s.

en: File size must not exceed %s.
nb_NO: Filstørrelsen må ikke overstige %s.

en: File type must be %s.
nb_NO: Filtype må være %s.

en: Filter by Post Type
nb_NO: Filtrer etter innholdstype

en: Filter by Role
nb_NO: Filtrer etter rolle

en: Filter by Taxonomy
nb_NO: Filtrer etter taksonomi

en: Filters
nb_NO: Filtre

en: Find current location
nb_NO: Finn gjeldende plassering

en: Flexible Content
nb_NO: Fleksibelt Innhold

en: Flexible Content Field
nb_NO: Felksibelt innholdsfelt

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
nb_NO: For mer kontroll, kan du spesifisere både en verdi og en etikett som dette:

en: Forms
nb_NO: Skjema

en: Front Page
nb_NO: Forside

en: Full Size
nb_NO: Full størrelse

en: Gallery
nb_NO: Galleri

en: Gallery Field
nb_NO: Gallerifelt

en: General
nb_NO: Generelt

en: Generate PHP
nb_NO: Generer PHP

en: Google Map
nb_NO: Google Maps

en: Group
nb_NO: Gruppe

en: Group Settings
nb_NO: Gruppeinnstillinger

en: Has any value
nb_NO: Har en verdi

en: Has no value
nb_NO: Har ingen verdi

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Help & Support
nb_NO: Hjelp og brukerstøtte

en: Hide on screen
nb_NO: Skjul på skjerm

en: High (after title)
nb_NO: Høy (etter tittel)

en: Horizontal
nb_NO: Horisontal

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
nb_NO: Om flere feltgrupper kommer på samme redigeringsskjerm, vil den første gruppens innstillinger bli brukt (den med laveste rekkefølgenummer)

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image Array
nb_NO: Bilderekke

en: Image ID
nb_NO: Bilde-ID

en: Image URL
nb_NO: Bilde-URL

en: Image height must be at least %dpx.
nb_NO: Bildehøyde må være minst %dpx.

en: Image height must not exceed %dpx.
nb_NO: Bildehøyde må ikke overstige %dpx.

en: Image width must be at least %dpx.
nb_NO: Bildebredde må være minst %dpx.

en: Image width must not exceed %dpx.
nb_NO: Bildebredde må ikke overstige %dpx.

en: Import
nb_NO: Importer

en: Import Field Groups
nb_NO: Importer feltgrupper

en: Import JSON
nb_NO: Importer JSON

en: Import file empty
nb_NO: Importfil tom

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Inaktiv <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Inaktive <span class="count">(%s)</span>

en: Incorrect file type
nb_NO: Feil filtype

en: Information
nb_NO: Informasjon

en: Instruction Placement
nb_NO: Instruksjonsplassering

en: Instructions
nb_NO: Instruksjoner

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
nb_NO: Instruksjoner for forfattere. Vist ved innsending av data

en: Invalid field group parameter(s).
nb_NO: Ugyldige parametere for feltgruppe.

en: Invalid nonce.
nb_NO: Ugyldig engangskode.

en: Invalid request.
nb_NO: Ugyldig forespørsel.

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
nb_NO: Det er sterkt anbefalt at du sikkerhetskopierer databasen før du fortsetter. Er du sikker på at du vil kjøre oppdateringen nå?

en: Key
nb_NO: Nøkkel

en: Label
nb_NO: Etikett

en: Label Placement
nb_NO: Etikettplassering

en: Large
nb_NO: Stor

en: Last updated: %s
nb_NO: Sist oppdatert: %s

en: Layout
nb_NO: Oppsett

en: Leave blank for no limit
nb_NO: La være tom for ingen begrensning

en: Left aligned
nb_NO: Venstrejustert

en: Library
nb_NO: Bibliotek

en: Limit the media library choice
nb_NO: Begrens mediabibilotekutvalget

en: Link
nb_NO: Lenke

en: Link Array
nb_NO: Lenkerekke

en: Link URL
nb_NO: Lenke-URL

en: Load Terms
nb_NO: Last termer

en: Load value from posts terms
nb_NO: Last verdi fra innleggstermer

en: Loading
nb_NO: Laster

en: Loading diff
nb_NO: Laster diff

en: Local JSON
nb_NO: Lokal JSON

en: Located in plugin: %s
nb_NO: Plassert i utvidelse: %s

en: Located in theme: %s
nb_NO: Plassert i tema: %s

en: Located in: %s
nb_NO: Plassert i: %s

en: Location
nb_NO: Plassering

en: Location type "%s" is already registered.
nb_NO: Lokasjonstypen "%s" er allerede registrert.

en: Logged in
nb_NO: Innlogget

en: Maximum
nb_NO: Maksimum

en: Maximum Posts
nb_NO: Maksimum antall innlegg

en: Maximum Value
nb_NO: Maksimumsverdi

en: Maximum values reached ( {max} values )
nb_NO: Maksimal verdi nådd ( {max} verdier )

en: Medium
nb_NO: Middels

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Menu Item
nb_NO: Menypunkt

en: Menu Locations
nb_NO: Menylokasjoner

en: Menu items
nb_NO: Menyelementer

en: Menus
nb_NO: Menyer

en: Message
nb_NO: Melding

en: Minimum Posts
nb_NO: Minimum antall innlegg

en: Minimum Value
nb_NO: Minimumsverdi

en: Move
nb_NO: Flytt

en: Move Complete.
nb_NO: Flytting fullført.

en: Move Custom Field
nb_NO: Flytt egendefinert felt

en: Move Field
nb_NO: Flytt felt

en: Move field group to trash?
nb_NO: Flytte feltgruppe til papirkurven?

en: Move field to another group
nb_NO: Flytt felt til annen gruppe

en: Multi Select
nb_NO: Flervalg

en: Multi-Expand
nb_NO: Fler-utvid

en: Multiple Values
nb_NO: Flere verdier

en: Name
nb_NO: Navn

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
nb_NO: Tekst

en: New Field
nb_NO: Nytt felt

en: New Field Group
nb_NO: Ny feltgruppe

en: New Lines
nb_NO: Nye linjer

en: New Tab Group
nb_NO: Ny fanegruppe

en: No
nb_NO: Nei

en: No Field Groups found
nb_NO: Ingen feltgrupper funnet

en: No Field Groups found in Trash
nb_NO: Ingen feltgrupper funnet i papirkurven

en: No Fields found
nb_NO: Ingen felter funnet

en: No Fields found in Trash
nb_NO: Ingen felt funnet i papirkurven

en: No Formatting
nb_NO: Ingen formatering

[ctx: No Terms]
en: No %s
nb_NO: Ingen %s

en: No field groups selected
nb_NO: Ingen feltgrupper valgt

en: No file selected
nb_NO: Ingen fil valgt

en: No image selected
nb_NO: Intet bilde valgt

en: No matches found
nb_NO: Ingen treff funnet

en: No toggle fields available
nb_NO: Ingen vekslefelt er tilgjengelige

en: No updates available.
nb_NO: Ingen oppdateringer tilgjengelig.

en: Normal (after content)
nb_NO: Normal (etter innhold)

en: Number
nb_NO: Tall

en: Off Text
nb_NO: Tekst for av

en: On Text
nb_NO: Tekst for på

en: Open
nb_NO: Åpne

en: Opens in a new window/tab
nb_NO: Åpnes i en ny fane

en: Options
nb_NO: Alternativer

en: Options Page
nb_NO: Side for alternativer

en: Options Pages
nb_NO: Sider for innstillinger

en: Order
nb_NO: Rekkefølge

en: Order No.
nb_NO: Rekkefølgenr

en: Other
nb_NO: Andre

en: Overview
nb_NO: Oversikt

en: Page
nb_NO: Side

en: Page Attributes
nb_NO: Sideattributter

en: Page Link
nb_NO: Sidelenke

en: Page Parent
nb_NO: Sideforelder

en: Page Template
nb_NO: Sidemal

en: Page Type
nb_NO: Sidetype

en: Parent
nb_NO: Forelder

en: Parent Page (has children)
nb_NO: Forelderside (har undersider)

en: Password
nb_NO: Passord

en: Permalink
nb_NO: Permalenke

en: Placeholder Text
nb_NO: Plassholder-tekst

en: Placement
nb_NO: Plassering

en: Please also check all premium add-ons (%s) are updated to the latest version.
nb_NO: Vennligst sjekk at alle premium-tillegg (%s) er oppdatert til siste versjon.

en: Please select at least one site to upgrade.
nb_NO: Vennligst velg minst ett nettsted å oppgradere.

en: Please select the destination for this field
nb_NO: Vennligst velg destinasjon for dette feltet

en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Post
nb_NO: Innlegg

en: Post Category
nb_NO: Innleggskategori

en: Post Format
nb_NO: Innleggsformat

en: Post ID
nb_NO: Innleggs-ID

en: Post Object
nb_NO: Innleggsobjekt

en: Post Status
nb_NO: Innleggsstatus

en: Post Taxonomy
nb_NO: Innleggs Taksanomi

en: Post Template
nb_NO: Innleggsmal

en: Post Type
nb_NO: Innholdstype

en: Post updated
nb_NO: Innlegg oppdatert

en: Posts
nb_NO: Innlegg

en: Posts Page
nb_NO: Innleggsside

en: Prepend
nb_NO: Legg til foran

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
nb_NO: Legg en ekstra avkryssningsboks foran for å veksle alle valg

en: Presentation
nb_NO: Presentasjon

en: Preview Size
nb_NO: Forhåndsvis størrelse

en: Radio Button
nb_NO: Radioknapp

en: Radio Buttons
nb_NO: Radioknapper

en: Range
nb_NO: Område

en: Reading upgrade tasks...
nb_NO: Leser oppgraderingsoppgaver...

en: Register
nb_NO: Registrer

en: Relational
nb_NO: Relasjonell

en: Relationship
nb_NO: Forhold

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Repeater
nb_NO: Gjentaker

en: Repeater Field
nb_NO: Gjentakende felt

en: Required
nb_NO: Obligatorisk

en: Restrict which files can be uploaded
nb_NO: Begrens hvilke filer som kan lastes opp

en: Restrict which images can be uploaded
nb_NO: Begrens hvilke bilder som kan lastes opp

en: Restricted
nb_NO: Begrenset

en: Return Format
nb_NO: Returformat

en: Return Value
nb_NO: Returverdi

en: Review changes
nb_NO: Gjennomgå endringer

en: Review local JSON changes
nb_NO: Se over lokale endinger for JSON

en: Review sites & upgrade
nb_NO: Gjennomgå nettsteder og oppgrader

en: Revisions
nb_NO: Revisjoner

en: Row
nb_NO: Rad

en: Rows
nb_NO: Rader

en: Rules
nb_NO: Regler

en: Save 'custom' values to the field's choices
nb_NO: Lagre "egendefinerte" verdier til feltvalg

en: Save 'other' values to the field's choices
nb_NO: Lagre "andre" verdier til feltets valg

en: Save Changes
nb_NO: Lagre endringer

en: Save Custom Values
nb_NO: Lagee tilpassede verdier

en: Save Format
nb_NO: Lagringsformat

en: Save Other Choice
nb_NO: Lagre annet valg

en: Save Terms
nb_NO: Lagre termer

en: Saved
nb_NO: Lagret

en: Seamless (no metabox)
nb_NO: Sømløs (ingen metaboks)

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search Field Groups
nb_NO: Søk feltgrupper

en: Search Fields
nb_NO: Søk felt

en: Search for address...
nb_NO: Søk etter adresse...

en: Search...
nb_NO: Søk...

en: Select %s
nb_NO: Velg %s

en: Select Color
nb_NO: Velg farge

en: Select Field Groups
nb_NO: Velg feltgrupper

en: Select File
nb_NO: Velg fil

en: Select Image
nb_NO: Velg bilde

en: Select Link
nb_NO: Velg lenke

en: Select default color
nb_NO: Velg standardfarge

en: Select post type
nb_NO: Velg innholdstype

en: Select taxonomy
nb_NO: Velg taksonomi

en: Select the Advanced Custom Fields JSON file you would like to import. When you click the import button below, ACF will import the items in that file.
nb_NO: Velg den ACF JSON-fil du ønsker å importere. Når du klikker på import-knappen nedenfor vil ACF importere elementene i den filen.

en: Select the appearance of this field
nb_NO: Velg visning av dette feltet

en: Select the items you would like to export and then select your export method. Export As JSON to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Generate PHP to export to PHP code which you can place in your theme.
nb_NO: Velg de feltgruppene du ønsker å eksportere og velgs så din eksportmetode. Eksporter som JSON til en json-fil som du senere kan importere til en annen ACF-installasjon. Bruk Generer PHP-knappen til å eksportere til PHP-kode som du kan sette inn i ditt tema.

en: Select the taxonomy to be displayed
nb_NO: Velg taksonomi som skal vises

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
nb_NO: Vennligst slett 1 tegn

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
en: Please delete %d characters
nb_NO: Vennligst slett %d tegn

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
nb_NO: Vennligst angi 1 eller flere tegn

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
en: Please enter %d or more characters
nb_NO: Vennligst angi %d eller flere tegn

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
nb_NO: Innlasting feilet

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
nb_NO: Laster flere resultat&hellip;

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
nb_NO: Ingen treff funnet

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
nb_NO: Ett resultat er tilgjengelig, trykk enter for å velge det.

[ctx: Select2 JS matches_n]
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
nb_NO: %d resultater er tilgjengelige, bruk opp- og nedpiltaster for å navigere.

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
nb_NO: Søker&hellip;

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
nb_NO: Du kan kun velge 1 element

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
en: You can only select %d items
nb_NO: Du kan kun velge %d elementer

en: Selected elements will be displayed in each result
nb_NO: Valgte elementer vil bli vist for hvert resultat

en: Selection is greater than
nb_NO: Valget er større enn

en: Selection is less than
nb_NO: Valget er mindre enn

en: Send Trackbacks
nb_NO: Send tilbakesporinger

en: Separator
nb_NO: Skille

en: Set the initial zoom level
nb_NO: Velg første zoomnivå

en: Sets the textarea height
nb_NO: Setter høyde på tekstområde

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Show Media Upload Buttons
nb_NO: Vis opplastingsknapper for mediefiler

en: Show this field group if
nb_NO: Vis denne feltgruppen hvis

en: Show this field if
nb_NO: Vis dette feltet hvis

en: Shown in field group list
nb_NO: Vist i feltgruppeliste

en: Side
nb_NO: Sideordnet

en: Single Value
nb_NO: Enkeltverdi

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
nb_NO: Enkelt ord, ingen mellomrom. Understrekning og bindestreker tillatt

en: Site
nb_NO: Nettsted

en: Site is up to date
nb_NO: Nettstedet er oppdatert

en: Site requires database upgrade from %1$s to %2$s
nb_NO: Nettstedet krever databaseoppgradering fra %1$s til %2$s

en: Slug
nb_NO: Identifikator

en: Sorry, this browser does not support geolocation
nb_NO: Beklager, denne nettleseren støtter ikke geolokalisering

en: Spam Detected
nb_NO: Spam oppdaget

en: Specify the returned value on front end
nb_NO: Angi den returnerte verdien på fremsiden

en: Specify the style used to render the selected fields
nb_NO: Spesifiser stil brukt til å gjengi valgte felt

en: Specify the value returned
nb_NO: Angi returnert verdi

en: Standard (WP metabox)
nb_NO: Standard (WP metaboks)

en: Start a new group of tabs at this tab.
nb_NO: Begynn en ny grupe faner ved denne fanen.

en: Step Size
nb_NO: Trinnstørrelse

en: Style
nb_NO: Stil

en: Stylized UI
nb_NO: Stilisert UI

en: Sub Fields
nb_NO: Underfelt

en: Super Admin
nb_NO: Superadmin

en: Supports
nb_NO: Brukerstøtte

en: Sync
nb_NO: Synk

en: Sync available
nb_NO: Synk tilgjengelig

en: Sync changes
nb_NO: Synkroniseringsendringer

en: Tab
nb_NO: Fane

en: Table
nb_NO: Tabell

en: Tabs
nb_NO: Faner

en: Tags
nb_NO: Stikkord

en: Taxonomies
nb_NO: Taksonomier

en: Taxonomy
nb_NO: Taksonomi

en: Term ID
nb_NO: Term-ID

en: Term Object
nb_NO: Term-objekt

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Text Area
nb_NO: Tekstområde

en: Text Only
nb_NO: Kun tekst

en: Text shown when active
nb_NO: Tekst vist når aktiv

en: Text shown when inactive
nb_NO: Tekst vist når inaktiv

en: Thank you for updating to %1$s v%2$s!
nb_NO: Takk for at du oppgraderer til %1$s v%2$s!

en: The %1$s field can now be found in the %2$s field group
nb_NO: %1$s feltet kan nå bli funnet i feltgruppen %2$s

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
nb_NO: Endringene du har gjort vil gå tapt om du navigerer bort fra denne siden.

[ctx: The core ACF block binding source name for fields on the current page]
en: ACF Fields
nb_NO: ACF-felter

en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
nb_NO: Følgende nettsteder krever en DB-oppgradering. Kryss av for de du ønsker å oppgradere og klikk så %s.

en: The format displayed when editing a post
nb_NO: Format som vises når innlegg redigeres

en: The format returned via template functions
nb_NO: Formatet returnert via malfunksjoner

en: The format used when saving a value
nb_NO: Formatet som er brukt ved lagring av verdi

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
nb_NO: Strengen "field_" kan ikke brukes i starten på et feltnavn

en: This Field
nb_NO: Dette feltet

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
nb_NO: Dette feltet kan ikke flyttes før endringene har blitt lagret

en: This is the name which will appear on the EDIT page
nb_NO: Dette er navnet som vil vises på redigeringssiden

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
nb_NO: Denne versjonen inneholder forbedringer til din database, og krever en oppgradering.

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Time Picker
nb_NO: Tidsvelger

en: TinyMCE will not be initialized until field is clicked
nb_NO: TinyMCE vil ikke bli initialisert før dette feltet er klikket

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Toggle All
nb_NO: Veksle alle

en: Toolbar
nb_NO: Verktøylinje

en: Tools
nb_NO: Verktøy

en: Top Level Page (no parent)
nb_NO: Toppnivåside (ingen forelder)

en: Top aligned
nb_NO: Toppjustert

en: True / False
nb_NO: Sann / usann

en: Unknown
nb_NO: Ukjent

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Update File
nb_NO: Oppdater fil

en: Update Image
nb_NO: Oppdater bilde

en: Updates
nb_NO: Oppdateringer

en: Upgrade Database
nb_NO: Oppgrader database

en: Upgrade Sites
nb_NO: Oppgrader nettsteder

en: Upgrade complete.
nb_NO: Oppgradering fullført.

en: Upgrade failed.
nb_NO: Oppgradering milsyktes.

en: Upgrade to PRO
nb_NO: Oppgrader til Pro

en: Upgrading data to version %s
nb_NO: Oppgraderer data til versjon %s

en: Uploaded to post
nb_NO: Lastet opp til innlegget

en: Uploaded to this post
nb_NO: Lastet opp til dette innlegget

en: Use AJAX to lazy load choices?
nb_NO: Bruk ajax for lat lastingsvalg?

en: User
nb_NO: Bruker

en: User Array
nb_NO: Bruker-rekke

en: User Form
nb_NO: Brukerskjema

en: User ID
nb_NO: Bruker-ID

en: User Object
nb_NO: Bruker-objekt

en: User Role
nb_NO: Brukerrolle

en: User unable to add new %s
nb_NO: Bruker kan ikke legge til ny %s

en: Users
nb_NO: Brukere

en: Validate Email
nb_NO: Valider e-post

en: Validation
nb_NO: Validering

en: Validation failed
nb_NO: Validering feilet

en: Validation successful
nb_NO: Validering vellykket

en: Value
nb_NO: Verdi

en: Value contains
nb_NO: Verdi inneholder

en: Value is equal to
nb_NO: Verdi er lik

en: Value is greater than
nb_NO: Verdi er større enn

en: Value is less than
nb_NO: Verdi er mindre enn

en: Value is not equal to
nb_NO: Verdi er ikke lik

en: Value matches pattern
nb_NO: Verdi passer til mønster

en: Value must be a number
nb_NO: Verdi må være et tall

en: Value must be a valid URL
nb_NO: Verdien må være en gyldig URL

en: Value must be equal to or higher than %d
nb_NO: Verdi må være lik eller høyere enn %d

en: Value must be equal to or lower than %d
nb_NO: Verdi må være lik eller lavere enn %d

en: Value must not exceed %d characters
nb_NO: Verdi må ikke overstige %d tegn

en: Various
nb_NO: Forskjellig

en: Version %s
nb_NO: Versjon %s

en: Vertical
nb_NO: Vertikal

en: View Field
nb_NO: Vis felt

en: View Field Group
nb_NO: Vis feltgruppe

en: View details
nb_NO: Vis detaljer

en: Viewing back end
nb_NO: Viser baksiden

en: Viewing front end
nb_NO: Viser fremsiden

en: Visit website
nb_NO: Besøk nettsted

en: Visual
nb_NO: Visuell

en: Visual & Text
nb_NO: Visuell og tekst

en: Visual Only
nb_NO: Kun visuell

en: Week Starts On
nb_NO: Uken starter på

en: Widgets
nb_NO: Widgeter

en: Width
nb_NO: Bredde

en: Wrapper Attributes
nb_NO: Attributter for innpakning

en: Yes
nb_NO: Ja

en: Zoom
nb_NO: Forstørr

en: and
nb_NO: og

en: class
nb_NO: klasse

en: copy
nb_NO: kopi

en: is equal to
nb_NO: er lik

en: is not equal to
nb_NO: er ikke lik til

[ctx: noun]
en: Select
nb_NO: Velg

en: or
nb_NO: eller

[ctx: post status]
en: Active
nb_NO: Aktiv

[ctx: post status]
en: Inactive
nb_NO: Inaktiv

en: red : Red
nb_NO: rød : Rød

[ctx: verb]
en: Edit
nb_NO: Rediger

[ctx: verb]
en: Select
nb_NO: Velg

[ctx: verb]
en: Update
nb_NO: Oppdater

en: width
nb_NO: bredde
