Plugins - User Switching - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (13 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
nb_NO: Sponse

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/user-switching/
nb_NO: https://nb.wordpress.org/plugins/user-switching/

note: Author of the plugin
en: John Blackbourn & contributors
nb_NO: John Blackbourn &amp; bidragytere

note: Description of the plugin
en: Instant switching between user accounts in WordPress
nb_NO: Bytt enkelt mellom ulike brukerkontoer i WordPress

note: Plugin Name of the plugin
en: User Switching
nb_NO: Brukerbytting

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Switch Off
nb_NO: Bytt til utlogget

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched back to %1$s (%2$s).
nb_NO: Byttet tilbake til %1$s (%2$s).

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switch back to %1$s (%2$s)
nb_NO: Bytt tilbake til %1$s (%2$s).

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched to %1$s (%2$s).
nb_NO: Byttet til %1$s (%2$s).

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Could not switch off.
nb_NO: Kunne ikke bytte til utlogget.

en: Could not switch users.
nb_NO: Kunne ikke bytte mellom brukere.

en: Switch&nbsp;To
nb_NO: Bytt&nbsp;til

[ctx: User Switching title on user profile screen]
en: User Switching
nb_NO: Brukerbytting
